Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş Yap

Görüşülür

Pincher Yavru

  • Şehir: Bursa
  • Telefon Numaranız: 0532 343 80 41
  • Listelendi: 23 Kasım 2019 02:45
  • Bitiş Tarihi: 805 gün, 16 saatler
pincher-kopek
Pincher Yavru - Görsel1Pincher Yavru - Görsel2Pincher Yavru - Görsel3Pincher Yavru - Görsel4Pincher Yavru - Görsel5Pincher Yavru - Görsel6

Açıklama

pinscher yavru köpek
0532 343 80 41
suskopei.com/pincher
Süs Köpekleri üretim çiftliğinden pincher yavruları

Pinscher Köpek Yavru, Pincher yavru köpek küçük, kompakt, adaleli ancak zarif bir köpektir. Sırt çizgisi ya düz ya da arkaya doğru hafif eğimlidir. Ön bacaklar yere dik basar ve birbirine paraleldir. Pincher köpek ırkı çenesi güçlü ve bedenin kalanı ile orantılıdır. Dişler makas ısırışı ile kapanır. Parlak koyu renkli gözler ovaldir. Minyatür Pinscher köpek ırkının kısa ve bakımı kolay kürkü siyah ve ten rengi ya da kahverengi olabilir. Köpek kendine has bir şekilde adımlarını yüksek atar. Pincher köpek ırkı kendine güvenen ve başına buyruk küçük bir köpektir.

Pincher, bu mağrur ve aşırı cesur köpek havlamayı sever. Sahibine çok sadıktır. Zeki, yaşam dolu ve cesurdur. Küçük bir köpek vücudunda büyük bir köpek kalbi taşır. Minyatür Pinscher orta derecede bir koruma güdüsü vardır. Diğer köpeklere karşı saldırgan olabilir; ancak diğer ev hayvanları ve onu sıkıştırmayan çocuklarla arası iyidir. Yabancılara karşı şüphecidir; ancak minyatür Pincher ırkının davranışı tamamen yavruyken nasıl yetiştirildiği ile alakalıdır.

İlan No: 6705dd8732d79e30

Sorun bildir

İsteğiniz işleniyor, lütfen bekleyin ....

Bir Yorum için “Pincher Yavru”

  1. minyatür pincher yavru
    https://www.suskopegi.com/pincher