Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş Yap

Görüşülür

Satılık Av Köpekleri

  • Şehir: Bursa
  • Listelendi: 8 Mayıs 2019 01:06
av_kopekleri
Satılık Av Köpekleri - Görsel1Satılık Av Köpekleri - Görsel2Satılık Av Köpekleri - Görsel3Satılık Av Köpekleri - Görsel4Satılık Av Köpekleri - Görsel5Satılık Av Köpekleri - Görsel6Satılık Av Köpekleri - Görsel7Satılık Av Köpekleri - Görsel8Satılık Av Köpekleri - Görsel9Satılık Av Köpekleri - Görsel10Satılık Av Köpekleri - Görsel11Satılık Av Köpekleri - Görsel12Satılık Av Köpekleri - Görsel13Satılık Av Köpekleri - Görsel14Satılık Av Köpekleri - Görsel15Satılık Av Köpekleri - Görsel16Satılık Av Köpekleri - Görsel17Satılık Av Köpekleri - Görsel18Satılık Av Köpekleri - Görsel19

Açıklama

Satılık Av Köpekleri

05323438041

Köpek Kulübü

AV KÖPEKLERİ, Köpek ırklarının beslenmesi oranında en yüksek pay avcı arkadaşlar ındır. Av Köpekleri özellikle ferma ve aportta son derece başarılı ingiliz pointer ırkı en çok tercih edilen ırklar arasındadır. Bek avı olarak adlandırılan göl avında en çok tercih edilen ırk Setter ve labrador ırkları dır. Tavşan avında en iyi çalışan ırk Kopay ve Kurzhaar ırklarıdır. Domuz avına gelince ülkemizin coğrafi yapısını da göz önünde bulundurursak Drahthaar ve Barak ırkları en iyi performansları göstermektedir.
Tabii bunun yanında avcı arkadaşlar çok iyi bilirler ki, coğrafi etkinlerde Av Köpeği ırkının seçiminde son derece etkilidir. Marmara bölgesinde özellikle ormanlık alanlarda çulluk (lökeşe) avı son derece fenomen olmakla birlikte, bu kanatlıya karşı en iyi çalışan av köpeği İngiliz Setter ırkıdır.

Sonuç olarak Av Köpeği seçiminde, avcı arkadaşın yaş durumundan, avlanacağı kanatlı grubuna ve avlanacağı bölgenin coğrafi ve iklim özellikleri de son derece önemlidir. Bu koşullarda hangi bölgede hangi av köpeği ırkının başarılı olabileceği konusunda tereddüt yaşamanız durumunda benimle irtibata geçebilirsiniz.

İlan No: 9205cd2014e3e3af

Sorun bildir

İsteğiniz işleniyor, lütfen bekleyin ....

Bir Yorum için “Satılık Av Köpekleri”

  1. Av Köpekleri
    http://www.kopek.tc/av-kopekleri.htm